Kouzlo lásky

Posilte vzájemné pouto se svým partnerem nebo svou sebelásku. Použijte vykuřovací svazek bílé šalvěje, okvětním plátkem růže a růženínem, který je kamenem lásky. Očistěte tak lásku kolem sebe.


Šalvěj je jednou z nejposvátnějších bylin, tradičně používaná pro očistné a ochranné rituály. Pomáhá k očištění prostor , ale i předmětů od negativní energie. Zároveň má očistné účinky pro naší auru. Vykuřováním bílou šalvějí zároveň osvěžíte vzduch a můžete si přinést úlevu při nachlazení, rýmě a dýchacích potížích.

Skladem
Kód: 543
250 Kč
Kategorie: Doplňky

Vykuřovací svazky se využívají po staletí. Původní obyvatelé Ameriky je používali při obřadech na očištění domů nebo k zahánění zlých duchů. Můžou být také použity na pročištění aury nebo při meditaci. Zapálení těchto svazků může člověku pozvednout náladu, také působí antistresově.

Svazek můžete zapálit svíčkou nebo zapalovačem. Oheň nechte cca 30 sekund až 1 minutu rozhořet a pak ho sfoukněte. Svazek by měl jen doutnat. Se svazkem v ruce můžete obejít prostory, které chcete očistit nebo ho položte na nehořlavou podložku na které bude svazek doutnat a zároveň zachytí popel. Po rituálu můžete konec ostřihnout a zbytek svazku využít příště.

Délka: cca 10 cm

Upozornění:
Vykuřovací pomůcky nenechávejte při používání bez dozoru.
Odkládejte je pouze na nehořlavé podložky.
Po ukončení očistného rituálu či meditace dřívko dobře uhaste. Můžete si ho uschovat pro další použití
Nenechávejte vykuřovadla v dosahu dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu